ASRKM pomáhá Vašemu podnikání v realitách, šetří Vaše náklady a znásobuje počet obchodů.

Člen ASRKM získá:

 1. Školící makléřské programy
 2. Široké portfolio kvalitních zakázek všech ostatních členů, které můžete nabízet Vašim klientům a v případě , že prodáte získáte podíl na provizi 
 3. Bezplatný profesionální online systém pro správu nabídek pro RK a makléře přístupný ze sítě internet z jakéhokoli počítače na světě. Není omezen počtem instalací, počtem vložených zakázek a ani počtem makléřů pracujících pod jedním členským přístupem (již nepotřebujete REAX, Real studio či další podobné programy)
 4. Bezplatné umístění Vašich zakázek na realitní portál eReality.cz
 5. Veškeré dokumenty k výkonu realitní činnosti
 6. Podpora exportů na všechny realitní portály dle přání člena
 7. Zapracování celkové nabídky ASRKM do Vašich webových stránek
 8. Profesionální webové stránky + hosting
 9. Spolupráci všech makléřů a RK při prodeji všech Vašich zakázek umístěných v nabídce ASRKM směřující k rychlému zajištění kupujících za předem Vámi daných provizních podmínek
 10. Spolupráci široké profesionální realitní veřejnosti bez konkurenčních potyček
 11. Maximální zveřejnění a propagaci svých nabídek prostřednictvím členů ASRKM jaké by jste sami nedokázali zajistit. Vaše nabídky se dostanou do vývěsek, letáků, časopisů, webových nabídek a hlavně ve všech regionech, kde nemáte svá zastoupení a to vše pouze za Vámi stanovený podíl na provizi s RK či makléřem, kteří zajistí kupujícího.
 12. Realitní online poradnu
 13. Výrobu poutačů NA PRODEJ za velice cennově výhodných podmínek dle Vaší grafické předlohy včetně možnosti umístit fotografie:
    Samolepící poutač na prodej 80x40cm 200,- Kč/ks
         120x60cm 399,-Kč/ks
         120x200cm 899,-Kč/ks
         Rozměr dle přání cca 499,-Kč/m2
   Plachta banner 4x kovová oka 80x40cm 250,-Kč/ks
         120x60cm 450,-Kč/ks
         120x200cm 999,-Kč/ks
         Rozměr dle přání cca 549,-Kč/m2
 14. Výrobu atraktivní autoreklamy (autowrap) na špičkové materiály 3M za velmi výhodné ceny včetně instalace a grafiky za 1990,-Kč/m2 dle Vašeho grafického návrhu.
  (všechny uváděné ceny jsou uvedeny bez DPH
Takto můžete získat i Vy www stránky v rámci členství v asociaci ASRKM®

     ASRKM® je významným nástrojem pro zajištění rychlého prodeje nemovitostí na základě vzájemné spolupráce jednotlivých členů za předem daných pravidel.  Výsledek spolupráce ocení všichni prodávající i poptávající v celé ČR, kteří sdílením nabídek a poptávek v jednom prostoru dosáhnou svých cílů rychleji bez nutnosti spolupracovat s několika RK najednou. 
Naše působení na jednom realitním trhu přestane být konkurenčním bojem, ale naopak se stane trhem porozumění spolupracujících realitních profesionálů, kteří budou mít zájem sdílet své nabídky a poptávky v zájmu uspokojení našich klientů a prosperity, která je odměnou za poskytování realitní činnosti.
Pomožme naplnit cíle všech zúčastněných!

     Připravili jsme pro Vás možnost spolupráce v ASRKM®, která Vám zajistí možnost nabízet a prodávat celorepublikově zakázky nabízené v portfoliu všech dalších členů ASRKM®.  Se vznikem ASRKM® se z konkurentů stává společenství makléřů a RK participujících na prodeji nemovitostí a bytů. Do ASRKM® se mohou zaregistrovat jak nezávislí makléři, tak i makléři spolupracující s RK. 
Tuto možnost ocení jak mladší RK, které ještě nemají vybudované portfolio prodávajících a pracují s poptávajícími a zároveň i ti, kteří již na trhu fungují déle a nabídku si rozšíří o tisíce zajímavých nemovitostí. 
Členstvím v ASRKM® získáte možnost všem Vašim poptávajícím klientům nabídnout k prodeji veškeré zveřejněné nabídky členů ASRKM®. Jako člen ASRKM® jste oprávněni nabídky zveřejňovat ve svých tištěných inzercích, vývěskách i webových prezentacích. U každé takto zveřejněné nabídky musí být uvedeno: "Ve spolupráci s ASRKM® a firmou XY ".

      ASRKM® svým členům poskytuje úplný systém pro správu zakázek, který zajišťuje sdílení nabídek a poptávek mezi jednotlivými členy. Každý člen, který do ASRKM® vkládá nabídky prodávajících uvede výši odměny , kterou získá člen v případě, že zajistí kupujícího. 
Odměna pro člena , který zajistil kupujícího je však stanovena nejméně na 1,5% z dosažené kupní ceny. Doporučená odměna členům ASRKM® je 50% z odměny sjednané s prodávajícím, která by měla být sjednána ve výši světového standardu 6% z dosažené kupní ceny. 
Díky spolupráci je poskytován servis prodávajícímu v rámci jedné odměny a realitní trh se tak vyhne situacím, kde jednu zakázku nabízí hned několik realitních makléřů a RK na různých smluvních i nesmluvních základech. Důležitou zásadou ASRKM® je, že majitelem nabídky může být v jednom okamžiku pouze jeden člen ASRKM®. 

Zaregistrovat se můžete ZDE. Pro všechny členy ASRKM bezplatně realitní portál eReality.cz

     Vaše dotazy velice rádi zodpovíme, kontaktujte zástupce ASRKM® pro členství na tel. 606 600 269.

  
 

 
Partneři serveru: vyhledávač eReality, Reality Int. , CarWrap US , PJ rent
© 2024 ASRKM
Všechna práva vyhrazena. Jakékoli přebírání, kopírování, šíření či jiné užití tohoto textu či jeho částí bez souhlasu ASRKM je porušením autorského zákona a podléhá příslušným sankcím.
MLS Czech Republic - Multiple Listing System